Наша організація

Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
 • Твори ВІЗІЮ для України...

  Круглий стіл “Ціннісні орієнтири для українців” в рамках проекту “Візія для України” З закликом “Твори ВІЗІЮ для України” Центр Політичних Студій та Аналітики за підтримки Благодійного фонду ім. Богдана Гаврилишина провів круглий стіл в стінах національного Університету  “Києво-Могилянська академія”.   Куди може прийти країна, яка не має бачення власного...

  Читати далі »
 • Громадські ради в Україні...

  До Вашої уваги: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України повідомляє, про результати аналізу Секретаріатом Кабінету Міністрів інформації органів виконавчої влади, що надійшла на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25 червня 2012 р. № 26372/0/1-12 (щодо невідкладного формування громадських рад при...

  Читати далі »
 • Річниця ГР МНС України...

  Річниця Громадької ради при МНС України   Рівно рік тому, 8 липня 2011 року, розпочала роботу Громадська рада при Міністерстві надзвичайних ситуацій України. До її складу ввійшов і представник ГПО “Христинівчани”. А саме Олійник Юлія, яка з самого початку активно долучилася до роботи ради і була обрана прес-секретарем. Саме завдяки Юлії, Громадська рада має...

  Читати далі »
 • ГР при МЗС новини у липні...

  Ростислав Томенчук про новини з Громадської ради при МЗС З липня 2012 року відбулася зустріч членів Громадської ради при МЗС і національної платформи “Східного партнерства” з керівником В. Ченцовим, та двома іншими працівниками департаменту ЄС  МЗС України. Збиралися для обговорення можливої співпраці усіх трьох сторін, а саме: -       участь МЗС у відкритому...

  Читати далі »
 • 28 червня – день Конституції Україн...

  Круглий стіл Асоціації правників України: «Принцип верховенства права у діяльності вищих судових органів України: людина-правник-суспільство» «Не просіть у  Бога того, що може дати конституція»  Томас Джеферсон (третій Президент США, 1801-1809)   Під таким гаслом 26 червня у Києві відбувся уникальний захід до Дня Конституції України. Ініціатором та співорганізатором...

  Читати далі »

20 років партнерства Україна-НАТО

Святкування Дня євроатлантичного партнерства

 

У рамках святкування 20-ї річниці співробітництва України і Організації Північноатлантичного альянсу, 14 липня 2011 року, відбувся круглий стіл «20 років партнерства Україна-НАТО» та прес-конференція. Захід проведено за сприяння Міністерства закордонних справ України та Центру інформації та документації НАТО в Україні у приміщенні Дипломатичної академії України при МЗС України. День євроатлантичного партнерства відзначають в Україні уперше.

 

Круглий стіл розпочався із відеозвернень помічника Генерального Секретаря НАТО з питань політичних відносин та політики безпеки посла Дірка Бренгельманна та Посла України у Бельгії, глави Місії України при НАТО Ігоря Долгова, після чого з промовами виступили керівник Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожієл, президент Атлантичної Ради України Вадим Гречанінов, керівник відділу по роботі з країнами-партнерами, Управління громадської дипломатії штаб-квартири НАТО  та інші учасники.

 

Відбувся обмін думками щодо досягнень за роки партнерства та висловлення надій щодо майбутнього розвитку відносин. На даний час в Україні реалізується низка програм, зокрема:

- «Наука заради миру та безпеки», у рамках якої ключовими проектами є:

1. освоєння гранту НАТО для Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН»;

2.реалізація проекту «Моніторинг та передбачення ризиків паводків річки Прип’ять»;

3.проект з розробки і створення унікального генератора рентгенівського випромінювання;

- Програма Трастового фонду НАТО/ПЗМ з утилізації надлишкових запасів боєприпасів, легких озброєнь і стрілецької зброї та переносних зенітно-ракетних комплексів в Україні;

- Програма НАТО щодо соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, у т.ч. внаслідок реформування збройних сил України.

Триває взаємодія з Євроатлантичним координаційним центром з реагування на катастрофи. У 2010 р. за сприяння Центру Україна отримала допомогу від Словаччини для ліквідації наслідків спричиненого сильними зливами стихійного лиха у Чернівецькій області, надавши, зі свого боку, допомогу для ліквідації наслідків повеней у Польщі, Таджикистані, Угорщині та Молдові.

 

Були присутні представники неурядових організацій, дипломатичного корпусу, штаб-квартири НАТО, органів виконавчої влади України, засобів масової інформації, студентство. На запрошення організаторів круглого столу у його роботі взяли участь і представники Громадської провозахисної організації «Христинівчани»: Сташенко Ірина та Олійник Юлія.

 

Нагадаємо, що Громадська правозахисна організація “Христинівчани” є членом громадської ради при Міністерстві закордонних справ України.

За результатами установчих зборів, наших земляків – заступника голови Правління Громадської правозахисної організації „Христинівчани” Сташенко Ірину Валентинівну та члена Правління Всеукраїнської громадської організації „Асоціація правників України” Олійника Олега Володимировича обрано до складу Громадської ради при МЗС України, а останнього – ще й до Робочої групи по підготовці проекту нового Положення про громадську раду.

 

25 січня 2011 року у Великій актовій залі Дипломатичної академії Міністерства закордонних справ України відбулись установчі збори Громадської ради при Міністерстві. Цей захід проведено на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

 

Діяльність Громадської ради покликана сприяти подальшому поглибленню співпраці Міністерства з об’єднаннями громадян і недержавними засобами масової інформації. Співробітництво Міністерства закордонних справ України та громадських організацій дозволить ширше залучати громадськість країни до формування та реалізації державних рішень у зовнішньополітичній сфері.

 

“Відтак, у христинівчан через своїх громадських представників з’явилася реальна можливість правового впливу на формування зовнішньої політики та міжнародного іміджу України, щоби вона стала предметом заздрощів решти Світу!” –  сказав О.В. Олійник, 
Голова постійної комісії Христинівської 
районної ради з питань регламенту, депутатської 
діяльності, місцевого самоврядування, зв’язків 
з політичними партіями і громадськими організаціями.

Теги поточного запису:
,

Тут Ви можете написати коментар

*

Увага: всі коментарі проходять модерацію.