08.06.2011     0
 

Підсумки творчого конкурсу «Як я бачу право та права дитини»


10 грудня 2010 року громадська правозахисна організація «Христинівчани» спільно з Христинівським районним управлінням юстиції Черкаської області, Відділом освіти Христинівської районної державної адміністрації Черкаської області та за сприяння Французького культурного центру, який нині перейменовано у Французький інститут в Україні, оголосила про проведення конкурсу «Як я бачу право та права дитини», в якому мали змогу взяти участь учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл і вихованці гуртків позашкільних навчальних закладів Христинівського району (діти 6-17 років).

 

До участі в конкурсі надійшло 109 робіт, які підготували 126 дітей. 21 березня 2011 року було проведено відбірковий етап під час якого журі в складі начальника Христинівського районного управління юстиції в Черкаській області Андрія Бородія, виконавчого директора ГПО «Христинівчани» Тетяни Лещенко, керівника проектів ГПО «Христинівчани» Сергія Фещука та методиста РМК відділу освіти Лариси Дейдиш визначили 42 фіналісти (33 роботи).

 

Кожен учасник, який вийшов до фіналу, 3 червня в районному будинку культури протягом кількох хвилин представляв свою роботу, а члени журі: Голова правління ГПО «Христинівчани» Олег Олійник, начальник Христинівського районного управління юстиції в Черкаській області Андрій Бородій, завідуюча райметодкабінетом відділу освіти Тетяна Терещук, методист РМК відділу освіти Лариса Дейдиш, заступник голови районної ради Микола Єременко, директор Христинівської дитячої школи мистецтв Світлана Фесянова та приватний нотаріус Валерій Бевзюк уважно спостерігали та ставили оцінки за кількома критеріями.

 

“Основною метою діяльності громадської правозахисної організації «Христинівчани» є об’єднання людей христинівського району заради гармонійного життя разом, з метою, щоб кожен міг найкраще реалізувати свої таланти та здібності, – зазначив Голова правління ГПО «Христинівчани» Олег Олійник. – З грудня по лютий всі діти разом зі своїми батьками, бабусями й дідусями, вчителями спілкувалися на тему права. Саме таке поєднання дитячого бачення права та дорослої підтримки і вилилося в таку гарну подію, як творчий конкурс «Як я бачу право та права дитини»”.

 

Діти на тему права підготували найрізноманітніші роботи: комп’ютерні презентації, які демонструвалися за допомогою мультимедійного проектора, вірші, пісні, літературні твори, малюнки, вишивки, вироби з декоративно-прикладного мистецтва та ін.

 

У виборі форми робіт ми учасників не обмежували. Хотілося, щоб діти проявили творчість, тому вони могли представляти свою роботу так, як це бачать та бажають зробити, – розповідає керівник проектів ГПО «Христинівчани» Сергій Фещук, який доклав чи не найбільше зусиль в організації та проведенні фіналу конкурсу. – Спочатку за умовами конкурсу було визначено чотири номінації, але в подальшому, коли почали надходити роботи, щоб заохотити якомога більше дітей, перелік номінацій довелося розширити. Окрім цього, деякі номінації були розділені ще й на категорії.

Всім учасникам, які вийшли до фіналу були вручені Грамоти. Почесні Грамоти отримали координатори – учителі шкіл, які допомагали дітям та спонсори конкурсу.

 

Переможці конкурсу були нагороджені Дипломами за перемогу в конкурсі «Як я бачу право та права дитини», цінними подарунками та книгами «Всё о Франции» від Французького інституту в Україні.

 

 У номінації «Слово та право»:

 

серед 1-4 класів перемогу здобула учениця Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені О.Є. Корнійчука Онофрійчук Ольга за роботу «Що таке право» (координатор В.І. Криницький);

 

серед 5-9 класів – учениця Осітнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Боршківська Надія за роботу «Я маю право» (координатор Л.В. Чернега);

 

серед 10-11 класів – учень Розсішської ЗОШ І-ІІІ ступенів Запаско Максим за роботу «Право та права дитини – моє бачення» (координатор Ю.А. Тищицька).

 

В номінації «Образотворчість та право»:

 

в категорії «Малюнок» перемогу здобула учениця Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Кучай Катерина за малюнок «Права дитини» (координатор С.М. Цимбал);

 

в категорії «Вишивка» перемогу присудили учениці Христинівської спеціалізованої школи № 1 імені О.Є. Корнійчука Галиченко Лілії (координатор Ж.В. Новіцька);

 

в категорії декоративне мистецтво перемогли учні Заячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Руденко Ольга, Лукіяник Анатолій та Сімінська Альона за групову роботу «Кожна дитина має право на відпочинок» (координатор Т.Г. Дубова).

 

В номінації «Рупор та право»:

в категорії «Плакати» переможцями стали учень Христинівської спеціалізованої школи № 1 імені О.Є. Корнійчука Ступак Назар та учень Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Салій Віталій, які об’єднавшись виготовили плакат на тему «Права дитини»;

 

В номінації «Презентація права»:

перемогли учень Христинівської спеціалізованої школи № 1 імені О.Є. Корнійчука Капьонкін Денис за календар «Я маю право знати свої права» (координатор Н.В. Вітюгова)

та учні Синицької ЗОШ Романюк Павло і Щерба Микола за комп’ютерну презентацію «Право на синє небо» (координатор Т.Л. Щерба).

 

Після підведення загальних підсумків фіналу:

Третє місце між собою розділили учениця Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Кучай Катерина та учениця Осітнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Боршківська Надія.

Друге місце дісталося учневі Христинівської спеціалізованої школи № 1 імені О.Є. Корнійчука Капьонкіну Денису.

Перше місце вибороли учні Заячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Руденко Ольга, Лукіяник Анатолій та Сімінська Альона.

 

Тут можна переглянути фотозвіт з фіналу конкурсу

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8
Фото 9
Фото 10
Фото 11
Фото 12
Фото 13

 

Фінал конкурсу пройшов за підтримки міського голови

Наконечного Миколи Петровича

А також приватних підприємців та керівників:

Плужника Миколи Андрійовича,

корпорації «Украгротех» (керівник Кочергін Р.І.),

Христинівське РайСТ (керівник Білоус М.В.),

Первинної профспілкової організації працівників і підприємців торгівлі громадського харчування і послуг (голова Стовпчатий О.В.),

Семенюка Руслана Валерійовича,

інформаційного порталу «Христинівчани» (засновник та адміністратор Фещук С.О.),

Коваля Олександра Борисовича,

Кравченка Сергія Михайловича,

Ратушної Людмили Миколаївни,

Костюка Валерія Васильовича

Та Французького інституту в Україні.

 Фото та текст для Вас підготував

Олександр Неситов


Об авторе: ГПО "Христинівчани"

Ідея проекту Громадська правозахисна організація "Христинівчани" належить Олійнику Олегу та Ірині Сташенко. Сайт організації створено для комунікації христинівчан, які з різних куточків світу одним кліком мишки мають можливість об'єднатися для спілкування.

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Щоб відправити коментар поставте відмітку, яка дає вашу згоду на збір та обробку ваших персональних даних . Политика конфиденциальности

НАША МІСІЯ
Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
Долучайтесь до нас у Facebook
Звіти за роками

Звіт про діяльність у 2019 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2019 році   13.02.2019,...

Звіт про діяльність у 2018 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2018 році   23.02.2018,...

Звіт про діяльність у 2017 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2017 році   03.04.2017,...

Звіт про діяльність у 2016 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2016 році   21.02.2016,...

Звіт про діяльність у 2015 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2015...