10.02.2011     0
 

Громадська рада при Христинівській райдержадміністрації-2


Сформовано новий склад Громадської ради при Христинівській райдержадміністрації

 

10 лютого 2011 року з 9.00 год. до 11.00 год. у приміщенні Будинку рад відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу Громадської ради при Христинівській районній державній адміністрації. Для участі в установчих зборах та роботи в новообраній Громадській раді при Христинівській РДА подано 9 заяв від неурядових організацій, що відповідали вимогам Постанови Кабінету Міністрів „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” від 3 листопада 2010 року № 996 (далі – Постанова № 996) та були зареєстровані.

 

Розпочав Установчі збори з привітання присутніх голова ініціативної групи Олійник О.В. Він зазначив, що на виконання Постанови № 996 розпорядженням голови Христинівської райдержадміністрації від 18 січня 2011 року № 5 утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для обрання нового складу громадської ради при райдержадміністрації у складі 4 представників громадських організацій та призначено начальника відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації Шоколовську О.В. відповідальною за отримання документів від уповноважених представників неурядових організацій. Ініціативною групою були запропоновані зразки документів для участі в установчих зборах та громадській раді, які були розміщені на веб-сайті Громадської правозахисної організації „Христинівчани” разом із оголошенням про проведення зборів о 9.00 год. 10 лютого, а також про дату, час і місце зборів неодноразово повідомлялося через місцеві газети „Трибуна хлібороба” та „Христинівська сорока”. 31 січня прийом заяв було припинено. Таким чином, процедуру підготовки до установчих зборів ініціативною групою дотримано повністю. Зареєструвалися на установчі збори 9 учасників. Отже, установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації визнано легітимними. Збори проводилися відкрито і в малій залі Будинку рад разом із учасниками та запрошеними були присутні всі бажаючі.

 

Після визнання легітимності зборів обрано робочі органи зборів: головою – Олійника О.В., а секретарем – Задояного Ю.В. Далі, відповідно до затвердженого регламенту та порядку денного, зі звітом про діяльність громадської ради за попередній період, виступив Голова ради, в.о. заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Коцюба Ю.О., який подякував усім учасникам установчих зборів за активність та бажання працювати, а також висловив надію на конструктивну співпрацю, взаєморозуміння та діалог, який Громадська рада має забезпечити між громадою району та райдержадміністрацією.

 

У подальшому учасники зборів з ентузіазмом перейшли до голосування з встановлення чисельності громадської ради та обрання складу нової ради. Вирішено не обмежувати кількісний склад Громадської ради та залишити її відкритою для прийняття уповноважених представників інших інститутів громадянського суспільства шляхом рейтингового голосування дійсними членами Ради. За результатами відкритого голосування у новий склад громадської ради увійшли всі 9 уповноважені представники, що зареєструвалися та взяли участь у зборах:

 

1. Загрійчук Степан Михайлович, член Правління Христинівської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок;

 

2. Задояний Юрій Вікторович, секретар Громадської організації „Христинівське районне об’єднання споживачів”

 

3. Коваль Олександр Борисович, голова Спілки підприємців у Христинівському районі;

 

4. Кравчук Віктор Васильович, голова Асоціації лікарів Христинівського району;

 

5. Олійник Олег Володимирович, голова Правління Громадської правозахисної організації „Христинівчани”;

 

6. Скрипчинська Світлана Миколаївна, голова Правління Христинівського районного об’єднання багатодітних сімей;

 

7. Тирновська Світлана Володимирівна, голова Христинівської районної організації Товариства Червоного Хреста;

 

8. Трохимчук Микола Іванович, секретар Христинівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);

 

9. Чорноконь Тетяна Микитівна, голова Районної спілки жінок.

 

Водночас, проявляючи заінтересованість в ефективній роботі Громадської ради на основі відповідного Положення, усі члени Ради вирішили долучитися до підготовки його проекту в складі робочої групи. Після погодження з райдержадміністрацією, Положення про громадську раду схвалюється на її засіданні.

 

Далі Громадська рада в новообраному складі шляхом відкритого голосування визначилася зі складом своїх керівників і секретаріату: головою обрано Олійника О.В., заступником голови – Чорноконь Т.М., відповідальним секретарем і за сумісництвом секретарем – Задояного Ю.В., прес-секретарем – Скрипчинську С.М.

 

З датою першого засідання Громадської ради вирішили визначитися 18.02.2011 р. під час засідання робочої групи з підготовки проекту Положення про Раду.

 

Насамкінець Громадська рада вирішила звернутися до голови Христинівської райдержадміністрації з клопотанням про забезпечення секретаріату Ради приміщенням, засобами зв’язку, умовами для роботи та проведення засідань, як це й передбачено Постановою № 996.

 

Закриваючи Установчі збори, голова зборів подякував учасникам за плідну співпрацю та побажав членам Громадської ради натхнення та сумлінної праці.

 

Протокол Установчих зборів вирішено оприлюднити шляхом розміщення на веб-сайті ГПО „Христинівчани”.

 

О.В. Олійник 


голова Громадської ради 
при Христинівській райдержадміністрації


Об авторе: ГПО "Христинівчани"

Ідея проекту Громадська правозахисна організація "Христинівчани" належить Олійнику Олегу та Ірині Сташенко. Сайт організації створено для комунікації христинівчан, які з різних куточків світу одним кліком мишки мають можливість об'єднатися для спілкування.

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Щоб відправити коментар поставте відмітку, яка дає вашу згоду на збір та обробку ваших персональних даних . Политика конфиденциальности

НАША МІСІЯ
Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
Долучайтесь до нас у Facebook
Звіти за роками

Звіт про діяльність у 2019 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2019 році   13.02.2019,...

Звіт про діяльність у 2018 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2018 році   23.02.2018,...

Звіт про діяльність у 2017 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2017 році   03.04.2017,...

Звіт про діяльність у 2016 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2016 році   21.02.2016,...

Звіт про діяльність у 2015 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2015...