02.09.2012      0

Про нас

GPOkhryst400x400Наша організація

Презентація ГПО “Христинівчани”

м. Христинівка, Черкащина

 

Громадська правозахисна організація “Христинівчани” це:

 • дієве добре партнерство громади, бізнесу, влади за принципом верховенства людини;
 • унікальний досвід успішного захисту прав і задоволення спільних інтересів громадян, формування правової культури та правосвідомості в територіальній громаді;
 • громадянсько-суспільно-політичний досвід;
 • нематеріальна інтелектуальна цінність;
 • основа матеріальних цінностей.

 

В основі діяльності нашої організації – прогресивні та ефективні методи становлення громадянського суспільства в Україні та державотворення України.

 

ГПО “Христинівчани” створено 9 листопада 2010 року. Приводом стало розуміння у період виборчої кампанії на місцевих виборах 2010 року потреби правоосвіти громадян та й, власне, становлення правосвідомості у громаді Христинівського району Черкаської області.

 

Первинним завданням, що ставили ми перед собою, було об’єднання христинівчан для розвитку правової культури та правосвідомості, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їх гармонійній життєдіяльності.

 

Пізніше наша мета трансформувалася і стала більш об’ємною: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.

 

ГПО “Христинівчани” закликає до об’єднання усіх людей, які вважають себе корінними христинівчанами (а також друзів Христинівщини) і долучаються до нашої організації під егідою права та верховенства людини. Більше про це тут.

 

Зараз ми ставимо перед собою завдання переформатування організації, виведення її на якісно новий рівень, відповідно до напрацьованого за попередні роки досвіду.

Наразі нами підготовлений та обговорюється проект удосконаленої місії: формування Христинівчанами та іншими заінтересованими сприятливого бізнес-клімату для розвитку малого та середнього бізнесу через дієвий діалог між владою, бізнесом та суспільством, підготовки та лобіювання унікальних пропозицій та законопроектів по вдосконаленню інвестиційного клімату, створенню середнього класу, розвитку впливового громадянського суспільства та відповідальної правової держави в Україні.

 

У цьому напрямку нами вже здійснений унікальний проект “Громадська Рада при МНС України – Безпека Людини” в рамках взаємодії з організаціями-партнерами по створенню та очоленню громадських рад при усіх органах центральної виконавчої влади та місцевого самоуправління в Христинівському районі, з метою лобістської участі у формуванні державної та місцевої політики.

 

Громадська рада при МНС була створена у липні 2011 року. Ініціатором її створення є Голова Правління ГПО “Христинівчани” Олег Олійник, який керував процесом її формування та був обраний Головою Громадської ради. Сайт “Безпека Людини” http://www.ukr-rada.org.ua з першого для роботи Громадської ради висвітлює її діяльність і став одним з найінформативніших сайтів серед громадських рад в Україні. А Громадська рада при МНС – однією із самих ефективних громадських рад при центральних органах виконавчої влади України. Напрацьовано якісний досвід створення та діяльності громадських рад на засадах визнання та дії принципу верховенства людини. Більше про принцип верховенства людини ви можете дізнатися на сайті “Безпека Людини”.

 

Крім того, ГПО “Христинівчани” представлена

в Громадських радах при:

 • Христинівській райдержадміністрації Черкаської області,
 • Міністерстві аграрної політики та продовольства України,
 • Міністерстві закордонних справ України,
 • Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України,
 • Міністерстві надзвичайних ситуацій України,
 • Міністерстві охорони здоров’я України,
 • Державній службі інтелектуальної власності України,
 • Головному управлінні МВС України в м. Києві,
 • виконавчому органі Київської міської Ради (КМДА);

в Громадській експертній раді Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організаційною злочинністю та корупцією;

в Консультативній раді при Генеральній прокуратурі України.

 

Сьогодні у місті Христинівка та Христинівському районі жителі та, зокрема, підприємці малого і середнього бізнесу стикаються з потребами та проблемами, що мають системний характер і потребують не просто локального вирішення, а змін на державному рівні. Саме з таким підходом ми можемо і намагаємося бути для них корисними. А тому і самі, як організація, здобуваємо додаткові знання та вивчаємо практику їх застосування. Члени нашої організації постійно беруть участь у різноманітних заходах інститутів громадянського суспільства для пошуку відповідей на проблемні питання, обміну досвідом, розширення кругозору в питаннях організаційного розвитку.

____________________________________________________________________________

Адміністрація ГПО “Христинівчани”

Олег Олійник – Голова Правління – правник, експерт з верховенства права та верховенства Людини

Ірина Сташенко – заступник Голови Правління – аналітик, практичний психолог, коуч

Лариса Ступак – виконавчий директор – експертність: податкові механізми у діяльності громадських організацій та малого і середнього бізнесу

Юлія Олійник – прес-секретар організації – громадський журналіст, філолог-перекладач, фотохудожник

НАША МІСІЯ
Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
Долучайтесь до нас у Facebook
Звіти за роками

Звіт про діяльність у 2019 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2019 році   13.02.2019,...

Звіт про діяльність у 2018 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2018 році   23.02.2018,...

Звіт про діяльність у 2017 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2017 році   03.04.2017,...

Звіт про діяльність у 2016 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2016 році   21.02.2016,...

Звіт про діяльність у 2015 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2015...