05.07.2012     0
 

ГР при МЗС новини у липні


Ростислав Томенчук про новини з Громадської ради при МЗС

З липня 2012 року відбулася зустріч членів Громадської ради при МЗС і національної платформи “Східного партнерства” з керівником В. Ченцовим, та двома іншими працівниками департаменту ЄС  МЗС України.

Збиралися для обговорення можливої співпраці усіх трьох сторін, а саме:

—       участь МЗС у відкритому засіданні ГР при МЗС та Національної платформи;

—       бачення МЗС стосовно просування України в питаннях євроінтеграції, та зокрема у  форматі «Східне партнерство» використовуючи можливості громадянського суспільства;

—       питання співпраці та налагодження контактів між громадськістю та державними чиновниками, які займаються питаннями євроінтеграції та зокрема «Східним партнерством».

В результаті зустрічі вирішили готувати спільне засідання за участю МЗС після проведення виборів та перед самітом Україна-ЄС, орієнтовно заплановано на листопад 2012 року.

Крім цього, відбулася зустріч з керівником відділу ДЕПАРТАМЕНТУ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ЗАКОРДОННИМ УКРАЇНСТВОМ ТА КУЛЬТУРНО–ГУМАНІТАРНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА стосовно допомоги українським трудовим мігрантам.

Оскільки ряд громадських організацій українців за кордоном звернулися з проханням посприяти підручниками для організованих ними суботніх шкіл, вияснили, що наприкінці червня 2012 року МЗС розіслало доручення на всі посольства, щоб ті зібрали інформацію від усіх громад стосовно забезпечення українськими книжками та підручниками за програмою Держкомтелерадіо «Українська книга». Цікаво те, що книжки готові розсилати не тільки українській діаспорі, а й об’єднанням трудових мігрантів ( з якими співпрацю, на жаль, особливо не поспішають налагоджувати).

То ж якщо у вашій роботі виникають питання пов’язані з українськими мігрантам, в першу чергу з трудовими, стосовно невідповідного ставлення до них у посольствах чи ігнорування їхніх прав, або стосовно цієї ж програми по підручникам, то прохання: давайте знати. Може вдасться спільно через ГР при МЗС допомогти у різних конкретних випадках.


Об авторе: ГПО "Христинівчани"

Ідея проекту Громадська правозахисна організація "Христинівчани" належить Олійнику Олегу та Ірині Сташенко. Сайт організації створено для комунікації христинівчан, які з різних куточків світу одним кліком мишки мають можливість об'єднатися для спілкування.

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Щоб відправити коментар поставте відмітку, яка дає вашу згоду на збір та обробку ваших персональних даних . Политика конфиденциальности

НАША МІСІЯ
Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
Долучайтесь до нас у Facebook
Звіти за роками

Звіт про діяльність у 2019 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2019 році   13.02.2019,...

Звіт про діяльність у 2018 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2018 році   23.02.2018,...

Звіт про діяльність у 2017 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2017 році   03.04.2017,...

Звіт про діяльність у 2016 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2016 році   21.02.2016,...

Звіт про діяльність у 2015 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2015...