Наша організація

Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
 • Твори ВІЗІЮ для України...

  Круглий стіл “Ціннісні орієнтири для українців” в рамках проекту “Візія для України” З закликом “Твори ВІЗІЮ для України” Центр Політичних Студій та Аналітики за підтримки Благодійного фонду ім. Богдана Гаврилишина провів круглий стіл в стінах національного Університету  “Києво-Могилянська академія”.   Куди може прийти країна, яка не має бачення власного...

  Читати далі »
 • Громадські ради в Україні...

  До Вашої уваги: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України повідомляє, про результати аналізу Секретаріатом Кабінету Міністрів інформації органів виконавчої влади, що надійшла на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25 червня 2012 р. № 26372/0/1-12 (щодо невідкладного формування громадських рад при...

  Читати далі »
 • Річниця ГР МНС України...

  Річниця Громадької ради при МНС України   Рівно рік тому, 8 липня 2011 року, розпочала роботу Громадська рада при Міністерстві надзвичайних ситуацій України. До її складу ввійшов і представник ГПО “Христинівчани”. А саме Олійник Юлія, яка з самого початку активно долучилася до роботи ради і була обрана прес-секретарем. Саме завдяки Юлії, Громадська рада має...

  Читати далі »
 • ГР при МЗС новини у липні...

  Ростислав Томенчук про новини з Громадської ради при МЗС З липня 2012 року відбулася зустріч членів Громадської ради при МЗС і національної платформи “Східного партнерства” з керівником В. Ченцовим, та двома іншими працівниками департаменту ЄС  МЗС України. Збиралися для обговорення можливої співпраці усіх трьох сторін, а саме: -       участь МЗС у відкритому...

  Читати далі »
 • 28 червня – день Конституції Україн...

  Круглий стіл Асоціації правників України: «Принцип верховенства права у діяльності вищих судових органів України: людина-правник-суспільство» «Не просіть у  Бога того, що може дати конституція»  Томас Джеферсон (третій Президент США, 1801-1809)   Під таким гаслом 26 червня у Києві відбувся уникальний захід до Дня Конституції України. Ініціатором та співорганізатором...

  Читати далі »

Звіт про діяльність у 2017 році

21.01.2018 Рубрика: ЗВІТИ Коментарів немає »

ЗВІТ

про результати діяльності Громадської правозахисної

організації „Христинівчани” в 2017 році

 

03.04.2017, 14.00-16.00 участь в організованому Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування засіданні Круглого столу на тему: «Правове регулювання співробітництва територіальних громад навколо великих міст України» (м. Київ, вул. Садова, 3а, кім. № 416).

06-07.04.2017 участь у 10 Київському Безпековому Форумі, організованому Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» (готель Fairmont Grand Hotel, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1).

15.05.2017, 14.00-16.00 участь в організованому Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування засіданні Круглого столу на тему: «Шляхи удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади» (м. Київ, вул. М.Грушевського, 18/2, кім. № 12).

21.09.2017, 14.00-16.00 експертна участь у спільному засіданні  членів робочої групи з питань вивчення необхідності запровадження спеціальних умов застосування програм примирення у кримінальних провадженнях щодо неповнолітніх в Україні (робоча група № 2) та робочої групи з питань розробки концепції проекту закону про ювенальну юстицію (робоча група № 3) шляхом розгляду проблемних питань проекту Закону про «програму ювенального примирення», ознайомлення учасників робочих груп із результатами дослідження зарубіжного досвіду щодо реформи ювенальної юстиції, представлення досвіду українських експертів щодо розробки законопроекту про ювенальну юстицію (Міністерство юстиції України, м. Київ, пров. Рильський, 10, каб. 202).

11.10.2017, 14.00-16.00 участь в організованих підкомітетом з питань діяльності адвокатури та регулювання надання правової допомоги громадянам Комітету з питань правової політики та правосуддя Верховної Ради України комітетських слуханнях на тему: «Обговорення концептуальних змін до законодавства України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання» (м. Київ, вул. Садова, 3а).

09-10.11.2017 участь у IV Всеукраїнській конференції з кримінального права та процесу, організованій Асоціацією правників України (готель Radisson Blu Hotel Kyiv).

03-06.11.2017 ініційовано письмове звернення мешканців будинків №№ 1-24 по вул. Небесної Сотні в м. Христинівка до Христинівського міського голови та депутатів міськради у зв’язку з проведенням у 2015 році згідно рішення виконкому Христинівської міськради землерийних робіт біля будинків №№ 7, 9, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 по вул. Небесної Сотні для підключення до системи централізованого водопостачання та вкрай поганим загальним станом шляхового покриття забезпечити кошти в міському бюджеті на 2018 рік для відновлення асфальтово-бетонного покриття зазначеної частини вулиці біля будинків №№ 1-24, протяжністю приблизно 260 м. Зареєстроване 06.11.2017 за № 669-02-10.

17.11.2017, 14.00-15.30 участь у спільній зустрічі адвокатів та керівників адвокатських об’єднань України (Національна спілка журналістів України: м. Київ, вул. Хрещатик, 27а).

22.11.2017,18.30-20.30 участь в організованій Асоціацією правників України в рамках  курсу лекцій «Право і духовність» лекції, присвяченій питанням Божого, церковного та державного права, лектор: Михайло Димид, український релігійний діяч, богослов, пресвітер Української Греко-Католицької Церкви (м. Київ, пров. Ярославський 1/3, простір HUB 4.0, зала Intelligence).

30.11.2017, 11.00-13.00 експертна участь у засіданні членів робочої групи з питань розробки закону про юстицію щодо дітей шляхом обговорення концепту проекту Закону України «Про юстицію щодо дітей» та пропозицій, зауважень, рекомендацій до концепції (Міністерство юстиції України, м. Київ, пров. Рильський, 10, каб. 202).

30.11-02.12.2017 участь в організованій Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з Мережею ОГС Естонії (NENO), Київським офісом Інституту Кеннана та Українським Католицьким Університетом Всеукраїнській конференції «Пошук майбутнього Національної мережі ОГС України», з метою об’єднання лідерів впливових організацій громадянського суспільства України та представників національних і міжнародних донорських організацій, які розроблятимуть модель співпраці організацій громадянського суспільства України та визначатимуть пріоритети Національної мережі ОГС України на 2018-2020 рр.

11.12.2017, 11.00-13.00 експертна участь в організованому Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадською організацією «Фундація DEJURE» обговоренні концепції проекту Закону України «Про юстицію щодо дітей» за участі вищих посадових осіб Міністерства юстиції України в рамках візиту міжнародних експертів Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): Президента Комітету ООН з прав дитини, високоповажної пані Ренати Вінтер та радника з питань юстиції щодо дітей пані Майї Чочуа (Міністерство юстиції України, м. Київ, пров. Рильський, 10, каб. 202).

18.12.2017, 14.00-16.00 участь в організованому Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Проектом «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні», що впроваджується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, засіданні Круглого столу на тему: «Законодавче регулювання правового статусу депутатів місцевих рад: поточний стан та перспективи удосконалення». Розглянуто експертний висновок Ради Європи щодо чинного Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», підготовлений в рамках Програми «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» (м. Київ,  вул. Набережно-Хрещатицька, 1, готель «Fairmont»).

 Голова Правління  О.В. Олійник

 

Теги поточного запису:

Тут Ви можете написати коментар

*

Увага: всі коментарі проходять модерацію.