08.09.2015     0
 

Звіт про діяльність у 2010 році


ЗВІТ

про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2010 році

 

18.11.2010 співзасновники ГПО „Христинівчани” взяли участь у ІІІ-му ярмарку інституційного розвитку, який проведено ресурсним центром ГУРТ в рамках програми „Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується PACT Inc в Україні завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Під час Ярмарку його учасники мали змогу знайти однодумців і налагодити нові зв’язки для партнерств, поділитися досвідом, зокрема правозахисним, та отримати доступ до знань експертів, нових тренінгові послуги в сфері забезпечення громадянського суспільства.

За активну участь в громадянських заходах представники ГПО „Христинівчани” отримали від організаторів Ярмарку письмову подяку.

 

23.11.2010 представники організації стали учасниками міжнародного Круглого столу: „Права дитини”, в рамках проведення в Київському палаці дітей та юнацтва Тижня захисту прав дитини „Ти теж маєш право!”. Тиждень захисту прав дитини проходив за сприяння Французького культурного центру у співпраці з ЮНІСЕФ та Міністерства сім’ї, молоді та спорту та присвячений 21-ї річниці підписання Конвенції ООН про права дитини.

 

06-10.12.2010 участь разом із Христинівським районним управлінням юстиції Черкаської області у Всеукраїнському Тижні права, шляхом проведення правоосвітніх виступів перед школярами, депутатами та працівниками сільськогосподарських підприємств Христинівського району, участі в правничих диспутах за „круглим столом”.

 

07-10.12.2010 ГПО „Христинівчани” спільно з Христинівським райуправлінням юстиції Черкаської області, Відділом освіти Христинівської райдержадміністрації Черкаської області за сприяння Французького культурного центру оголошено та організовано проведення Творчого конкурсу „Як я бачу право та права дитини”, присвячений 20-й річниці ратифікації Україною конвенції про права дитини.

 

16.12.2010 участь у Всеукраїнській конференції „Національна система доброчесності в Україні: результати оцінювання”, організованій Творчим об’єднанням „ТОРО”, Лабораторією законодавчих ініціатив, Контактною групою в Україні Transparency International. В рамках заходу напрацьовано план першочергових дій, спрямованих на підвищення прозорості, підзвітності та доброчесності в основних інститутах державного та недержавного сектору, посилення їх ролі у протидії корупції.

 

16.12.2010 у малій залі засідань Будинку рад відбувся семінар за участю представників всіх фондів соціального страхування, учасником якого став представник   ГПО „Христинівчани” Мірошечкін В.В. Метою семінару було інформування відповідальних осіб підприємств, організацій та фізичних осіб – підприємців, які роблять відрахування до вищевказаних фондів, про зміни в алгоритмі сплати даних платежів у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України, зокрема, щодо сплати єдиного соціального внеску.

 

20.12.2010 участь у семінарі: „Створення та налагодження роботи громадських рад”, проведеному Партнерством інститутів громадянського суспільства на підтримку громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

25.12.2010 за ініціативи ГПО „Христинівчани” спільно з Христинівською райдержадміністрацією, Христинівським райуправлінням юстиції Черкаської області та постійною комісією Христинівської райради з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування проведено конференцію: „Стале та послідовне досягнення аграрним бізнесом економічної незалежності від державних дотацій та субсидій, та перетворення сільського господарства України у впливовий фактор існування світової спільноти”.

 

28.12.2010 у малій залі засідань Будинку рад представник ГПО „Христинівчани” спільно з керівниками Христинівського відділення Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Христинівської райдержадміністрації, райсанепідемстанції, районного управління праці та соціального захисту населення  взяв участь у конференції: „Координація профілактичної роботи та пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці на підприємствах району у 2011”.

 Голова Правління  О.В. Олійник


Об авторе: ГПО "Христинівчани"

Ідея проекту Громадська правозахисна організація "Христинівчани" належить Олійнику Олегу та Ірині Сташенко. Сайт організації створено для комунікації христинівчан, які з різних куточків світу одним кліком мишки мають можливість об'єднатися для спілкування.

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Щоб відправити коментар поставте відмітку, яка дає вашу згоду на збір та обробку ваших персональних даних . Политика конфиденциальности

НАША МІСІЯ
Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
Долучайтесь до нас у Facebook
Звіти за роками

Звіт про діяльність у 2019 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2019 році   13.02.2019,...

Звіт про діяльність у 2018 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2018 році   23.02.2018,...

Звіт про діяльність у 2017 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2017 році   03.04.2017,...

Звіт про діяльність у 2016 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2016 році   21.02.2016,...

Звіт про діяльність у 2015 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2015...