Наша організація

Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
 • Твори ВІЗІЮ для України...

  Круглий стіл “Ціннісні орієнтири для українців” в рамках проекту “Візія для України” З закликом “Твори ВІЗІЮ для України” Центр Політичних Студій та Аналітики за підтримки Благодійного фонду ім. Богдана Гаврилишина провів круглий стіл в стінах національного Університету  “Києво-Могилянська академія”.   Куди може прийти країна, яка не має бачення власного...

  Читати далі »
 • Громадські ради в Україні...

  До Вашої уваги: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України повідомляє, про результати аналізу Секретаріатом Кабінету Міністрів інформації органів виконавчої влади, що надійшла на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25 червня 2012 р. № 26372/0/1-12 (щодо невідкладного формування громадських рад при...

  Читати далі »
 • Річниця ГР МНС України...

  Річниця Громадької ради при МНС України   Рівно рік тому, 8 липня 2011 року, розпочала роботу Громадська рада при Міністерстві надзвичайних ситуацій України. До її складу ввійшов і представник ГПО “Христинівчани”. А саме Олійник Юлія, яка з самого початку активно долучилася до роботи ради і була обрана прес-секретарем. Саме завдяки Юлії, Громадська рада має...

  Читати далі »
 • ГР при МЗС новини у липні...

  Ростислав Томенчук про новини з Громадської ради при МЗС З липня 2012 року відбулася зустріч членів Громадської ради при МЗС і національної платформи “Східного партнерства” з керівником В. Ченцовим, та двома іншими працівниками департаменту ЄС  МЗС України. Збиралися для обговорення можливої співпраці усіх трьох сторін, а саме: -       участь МЗС у відкритому...

  Читати далі »
 • 28 червня – день Конституції Україн...

  Круглий стіл Асоціації правників України: «Принцип верховенства права у діяльності вищих судових органів України: людина-правник-суспільство» «Не просіть у  Бога того, що може дати конституція»  Томас Джеферсон (третій Президент США, 1801-1809)   Під таким гаслом 26 червня у Києві відбувся уникальний захід до Дня Конституції України. Ініціатором та співорганізатором...

  Читати далі »

Hello world!

20.12.2012 Рубрика: Uncategorized Коментарів 8 »

2013 – рік об’єднання христинівчан


ГПО “Христинівчани” оголошує 2013 рік роком об’єднання христинівчан з усього світу! Давайте не будемо втрачати ті ниточки, що ведуть нас до батьківського дому, а об’єднаємо їх у міцний канат дружби.

Запрошуємо до нашого гурту христинівчан, всіх, хто знає, любить, народився, живе чи жив раніше в містечку Христинівка та Христинівському районі на Черкащині.

Благодатна Христинівщина дала світові багато відомих та успішних людей. Ще більше її синів та дочок роз’їхалися по світу в пошуках своєї Долі. Але пам’ять про Христинівку в їхніх серцях ніколи не зів’яне.

Для того, щоб поінформувати про свою згоду до дружби та співпраці, – лайкніть сторінку ГПО “Христинівчани” у Фейсбуці – це перший Ваш крок до спілкування. Так ви будете отримувати новини нашої сторінки у своїй стрічці новин на Фейсбук (це якщо ви зареєстровані у соцмережі Фейсбук).

Наступний крок до об’єднання – реєстрація на нашому сайті www.khrystynivchany.org.ua – тут ви зараз знаходитесь. Перейдіть на сторінку Контакти. Заповніть всі вказані поля, та напишіть все, що хочете про себе додати: хто ви, звідки, де живете зараз та ін. З вами зв’жеться наш адміністратор сайту Ірина Сташенко та інформація про вас з’явиться на сторінці Наші люди.

Ви зможете публікуватися на сайті ГПО “Христинівчани” під своїм ім’ям з активним посиланням на ваш інтернет-ресурс, якщо у вас такий є.

Ви зможете вносити свої пропозиції та висловлювати думки і ідеї з наповнення та розвитку сайту та організації у коментарях сайту та на сторінці у Фейсбуці.

Ви зможете обмінюватися досвідом та знанями у всіх сферах життя: про себе та своїх рідних і близьких людей, про міста та місця, де ви живете зараз чи бували колись, про Христинівку, її людей, природу та діяльність. Ваші роздуми та досвід знайдуть свою аудиторію.

Ми тільки починаємо розвивати ідею об’єднання христинівчан і спільно досягнемо кращих результатів. Головне завдання ГПО “Христинівчани” – це сприяння втіленню верховенства права та верховенства людини в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правової культури та правосвідомості людей, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності. Адже очевидно, що верховенство права і верховенство людини – невід’ємна частина життя суспільства. А об’єднання навколо цих людських цінностей важливе як для суспільства, так і для кожної людини.

І ми маємо надію, що ідея правосвідомості стане початком для ширшого та глибшого творчого та гармонійного спілкування людей, об’єднаних щирими добрими почуттями до міста, з якого починалися перші наші кроки в Життя.

Засновники ГПО “Христинівчани”

Олег Олійник та Ірина Сташенко

Теги поточного запису:
, , ,

Коментарів 8

 1. Бажаю сайту стати популярним, а авторам наснаги та успіхів!

 2. Дорогі христинівчани! Гарнюча ж ідея — єднання людей за земляцькою ознакою! Гуртуючись, зможемо знати всіх земляків і підтримувати дружні стосунки по всьому Світу.

 3. Вітаю, христинівчани! Запропонований Вам Алгоритм дій з реалізації оголошення 2013 року Роком об’єднання христинівчан з усього світу — це найкоротший шлях до Вашої публічності!

 4. Чудова ідея, підтримую…

 5. Вырос в Христиновке. Жил там с 1945 по 1957 г.г. Старожилы могут помнить — в самом центре, по ул. Кооперативная, 2, у меня была большая голубятня (между клубом и культмагом — сейчас их нет). Хорошо помню стадион в центре города, Дубинку с тремя ставками, Долинку, ж.д. школу *18, и многих жителей той эпохи. Мать работала зав. рай. библиотекой, отец — зав. сенопунктом (которого давно уже наверно нет). Большой привет Сорокиной Надежде Семеновне — живущей по ул.то ли Ленина, то ли Шевченко. Привет дорогая Христиновка. Роман Котляр

  • Роман, извините, что отвечаю на Ваш комментарий с опозданием. Хотелось написать Вам что-то хорошее, позитивное и оптимистичное про развитие проекта «ГПО “Христинівчани” оголошує 2013 рік роком об’єднання христинівчан з усього світу!» У меня были очень большие надежды на то, что люди, которые жили и знают Христиновку откликнуться и присоединятся к нашему проекту. Этого, к сожалению, не случилось. Написали только Вы.
   Спасибо Вам за это!

   Но все же, небольшие хорошие новости у меня для Вас есть. В конце августа Олег Олейник разыскал Сорокину Надежду Семеновну. Ваш привет попал к ней прямо в руки :) . Она очень обрадовалась, когда услышала о Вас. Много рассказывала. И, конечно, получайте ответный привет от своей знакомой!!

   Роман, я не смею Вас просить, но если у Вас есть желание рассказать о себе, о своей жизни, о местах, где жили и живете после Христиновки, я с удовольствием опубликую ваши рассказы на нашем сайте. Может они вдохновят других последовать вашему примеру?

   • Добрый день, уважаемая Ирина. Спасибо Вам за благородное дело, увековечивание памяти и истории города моего детства — Христиновке. Я приехал в Христиновку в 1945 году,т.е. после эвакуации и окончания войны.Прожил я в Христиновке до 1957 года, т.е. окончания школы. Воспоминаний о послевоенной Христиновке и ее людях очень много , больше читайте в моей рубрике.
    С большим приветом из Сан Франциско — Роман Котляр

Тут Ви можете написати коментар

*

Увага: всі коментарі проходять модерацію.