20.12.2012     8
 

Hello world!


2013 – рік об’єднання христинівчан


ГПО “Христинівчани” оголошує 2013 рік роком об’єднання христинівчан з усього світу! Давайте не будемо втрачати ті ниточки, що ведуть нас до батьківського дому, а об’єднаємо їх у міцний канат дружби.

Запрошуємо до нашого гурту христинівчан, всіх, хто знає, любить, народився, живе чи жив раніше в містечку Христинівка та Христинівському районі на Черкащині.

Благодатна Христинівщина дала світові багато відомих та успішних людей. Ще більше її синів та дочок роз’їхалися по світу в пошуках своєї Долі. Але пам’ять про Христинівку в їхніх серцях ніколи не зів’яне.

Для того, щоб поінформувати про свою згоду до дружби та співпраці, – лайкніть сторінку ГПО “Христинівчани” у Фейсбуці – це перший Ваш крок до спілкування. Так ви будете отримувати новини нашої сторінки у своїй стрічці новин на Фейсбук (це якщо ви зареєстровані у соцмережі Фейсбук).

Наступний крок до об’єднання – реєстрація на нашому сайті www.khrystynivchany.org.ua – тут ви зараз знаходитесь. Перейдіть на сторінку Контакти. Заповніть всі вказані поля, та напишіть все, що хочете про себе додати: хто ви, звідки, де живете зараз та ін. З вами зв’жеться наш адміністратор сайту Ірина Сташенко та інформація про вас з’явиться на сторінці Наші люди.

Ви зможете публікуватися на сайті ГПО “Христинівчани” під своїм ім’ям з активним посиланням на ваш інтернет-ресурс, якщо у вас такий є.

Ви зможете вносити свої пропозиції та висловлювати думки і ідеї з наповнення та розвитку сайту та організації у коментарях сайту та на сторінці у Фейсбуці.

Ви зможете обмінюватися досвідом та знанями у всіх сферах життя: про себе та своїх рідних і близьких людей, про міста та місця, де ви живете зараз чи бували колись, про Христинівку, її людей, природу та діяльність. Ваші роздуми та досвід знайдуть свою аудиторію.

Ми тільки починаємо розвивати ідею об’єднання христинівчан і спільно досягнемо кращих результатів. Головне завдання ГПО “Христинівчани” – це сприяння втіленню верховенства права та верховенства людини в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правової культури та правосвідомості людей, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності. Адже очевидно, що верховенство права і верховенство людини – невід’ємна частина життя суспільства. А об’єднання навколо цих людських цінностей важливе як для суспільства, так і для кожної людини.

І ми маємо надію, що ідея правосвідомості стане початком для ширшого та глибшого творчого та гармонійного спілкування людей, об’єднаних щирими добрими почуттями до міста, з якого починалися перші наші кроки в Життя.

Засновники ГПО “Христинівчани”

Олег Олійник та Ірина Сташенко


Об авторе: ГПО "Христинівчани"

Ідея проекту Громадська правозахисна організація "Христинівчани" належить Олійнику Олегу та Ірині Сташенко. Сайт організації створено для комунікації христинівчан, які з різних куточків світу одним кліком мишки мають можливість об'єднатися для спілкування.

Обсуждение: 8 комментариев
 1. Юлія:

  🙂

  Ответить
 2. Бажаю сайту стати популярним, а авторам наснаги та успіхів!

  Ответить
 3. Олег Олійник:

  Дорогі христинівчани! Гарнюча ж ідея — єднання людей за земляцькою ознакою! Гуртуючись, зможемо знати всіх земляків і підтримувати дружні стосунки по всьому Світу.

  Ответить
 4. Олег Олійник:

  Вітаю, христинівчани! Запропонований Вам Алгоритм дій з реалізації оголошення 2013 року Роком об’єднання христинівчан з усього світу — це найкоротший шлях до Вашої публічності!

  Ответить
 5. Валентина Капітан:

  Чудова ідея, підтримую…

  Ответить
 6. Роман Котляр:

  Вырос в Христиновке. Жил там с 1945 по 1957 г.г. Старожилы могут помнить — в самом центре, по ул. Кооперативная, 2, у меня была большая голубятня (между клубом и культмагом — сейчас их нет). Хорошо помню стадион в центре города, Дубинку с тремя ставками, Долинку, ж.д. школу *18, и многих жителей той эпохи. Мать работала зав. рай. библиотекой, отец — зав. сенопунктом (которого давно уже наверно нет). Большой привет Сорокиной Надежде Семеновне — живущей по ул.то ли Ленина, то ли Шевченко. Привет дорогая Христиновка. Роман Котляр

  Ответить
  1. admin:

   Роман, извините, что отвечаю на Ваш комментарий с опозданием. Хотелось написать Вам что-то хорошее, позитивное и оптимистичное про развитие проекта «ГПО “Христинівчани” оголошує 2013 рік роком об’єднання христинівчан з усього світу!» У меня были очень большие надежды на то, что люди, которые жили и знают Христиновку откликнуться и присоединятся к нашему проекту. Этого, к сожалению, не случилось. Написали только Вы.
   Спасибо Вам за это!

   Но все же, небольшие хорошие новости у меня для Вас есть. В конце августа Олег Олейник разыскал Сорокину Надежду Семеновну. Ваш привет попал к ней прямо в руки :). Она очень обрадовалась, когда услышала о Вас. Много рассказывала. И, конечно, получайте ответный привет от своей знакомой!!

   Роман, я не смею Вас просить, но если у Вас есть желание рассказать о себе, о своей жизни, о местах, где жили и живете после Христиновки, я с удовольствием опубликую ваши рассказы на нашем сайте. Может они вдохновят других последовать вашему примеру?

   Ответить
   1. Роман Котляр:

    Добрый день, уважаемая Ирина. Спасибо Вам за благородное дело, увековечивание памяти и истории города моего детства — Христиновке. Я приехал в Христиновку в 1945 году,т.е. после эвакуации и окончания войны.Прожил я в Христиновке до 1957 года, т.е. окончания школы. Воспоминаний о послевоенной Христиновке и ее людях очень много , больше читайте в моей рубрике.
    С большим приветом из Сан Франциско — Роман Котляр

    Ответить

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Щоб відправити коментар поставте відмітку, яка дає вашу згоду на збір та обробку ваших персональних даних . Политика конфиденциальности

НАША МІСІЯ
Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
Долучайтесь до нас у Facebook
Звіти за роками

Звіт про діяльність у 2019 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2019 році   13.02.2019,...

Звіт про діяльність у 2018 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2018 році   23.02.2018,...

Звіт про діяльність у 2017 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2017 році   03.04.2017,...

Звіт про діяльність у 2016 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2016 році   21.02.2016,...

Звіт про діяльність у 2015 році

ЗВІТ про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2015...