Наша організація

Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
 • Твори ВІЗІЮ для України...

  Круглий стіл “Ціннісні орієнтири для українців” в рамках проекту “Візія для України” З закликом “Твори ВІЗІЮ для України” Центр Політичних Студій та Аналітики за підтримки Благодійного фонду ім. Богдана Гаврилишина провів круглий стіл в стінах національного Університету  “Києво-Могилянська академія”.   Куди може прийти країна, яка не має бачення власного...

  Читати далі »
 • Громадські ради в Україні...

  До Вашої уваги: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України повідомляє, про результати аналізу Секретаріатом Кабінету Міністрів інформації органів виконавчої влади, що надійшла на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25 червня 2012 р. № 26372/0/1-12 (щодо невідкладного формування громадських рад при...

  Читати далі »
 • Річниця ГР МНС України...

  Річниця Громадької ради при МНС України   Рівно рік тому, 8 липня 2011 року, розпочала роботу Громадська рада при Міністерстві надзвичайних ситуацій України. До її складу ввійшов і представник ГПО “Христинівчани”. А саме Олійник Юлія, яка з самого початку активно долучилася до роботи ради і була обрана прес-секретарем. Саме завдяки Юлії, Громадська рада має...

  Читати далі »
 • ГР при МЗС новини у липні...

  Ростислав Томенчук про новини з Громадської ради при МЗС З липня 2012 року відбулася зустріч членів Громадської ради при МЗС і національної платформи “Східного партнерства” з керівником В. Ченцовим, та двома іншими працівниками департаменту ЄС  МЗС України. Збиралися для обговорення можливої співпраці усіх трьох сторін, а саме: -       участь МЗС у відкритому...

  Читати далі »
 • 28 червня – день Конституції Україн...

  Круглий стіл Асоціації правників України: «Принцип верховенства права у діяльності вищих судових органів України: людина-правник-суспільство» «Не просіть у  Бога того, що може дати конституція»  Томас Джеферсон (третій Президент США, 1801-1809)   Під таким гаслом 26 червня у Києві відбувся уникальний захід до Дня Конституції України. Ініціатором та співорганізатором...

  Читати далі »

Звіт про діяльність у 2019 році

01.06.2020 Рубрика: ЗВІТИ Коментарів немає »

ЗВІТ

про результати діяльності Громадської правозахисної

організації „Христинівчани” в 2019 році

 

13.02.2019, 11:00-13:00 в рамках співпраці Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх і громадської організації «МАРТ» (Україна, Чернігів) експертна участь у публічній лекції на тему «Правосуддя та ресоціалізація щодо дітей у конфлікті з законом: міжнародні стандарти та українська практика». Спікери: Ельжбета Чиж (Гельсінський Фонд з Прав Людини, Варшава) та Павло Пархоменко (Бахмацький районний суд Чернігівської області) (Міністерство юстиції України, м. Київ, пров. Рильський, 10, каб. 202).

11.04.2019, 10:00-13:40 участь у першій конференції із серії заходів «Бізнес і конфлікти 2019» Рейдери. Конкуренти. Тіньовий ринок, організованій Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ) та ГО «Бізнес-Варта». дві основні сесії: Корпоративні конфлікти та рейдерські атаки; Інструменти захисту у корпоративних конфліктах (Hilton Kyiv, м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 30).

11-12.04.2019 участь у 12 Київському Безпековому Форумі «Невтомна хвиля: стратегічний вибір України та Заходу», організованому Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» (готель Fairmont Grand Hotel, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1).

03-04.10.2019 участь у Форумі Мереж Європейського Союзу та Єврошколи в рамках проекту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні» (м. Київ, Міністерство молоді та спорту України).

26-27.09.2019 участь у Регіональному семінарі-тренінгу «Співпраця органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики», організованому Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України у рамках проекту «Удосконалення інституційної спроможності Уряду України та інститутів громадянського суспільства для ефективної співпраці у процесах прийняття рішень» (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185)

04.10.2019 9:00-17:00 експертна участь в Європейському форумі з кругової економіки. Інноватори, бізнес, державний та недержавний сектор об’єднуються заради впровадження в Україні принципів кругового дизайну, екологічності та відповідального управління ресурсами (м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, Unit.City (B12)).

15.10.2019 11:00-13:00 участь у вебінарі «Чи буває громадянське суспільство без громадян?», спікерка Леся Харченко, координаторка з росту та активізму Amnesty International в Україні.

15.10.2019 15:00-17:00 участь у вебінарі «Компас: довготривалий тренінговий курс для тренерів з освіти з прав людини з молодими людьми в Україні» за підтримки ІСАР «Єднання», спікер Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України. Міністерство молоді та спорту України спільно з Молодіжним департаментом Ради Європи ініціює проведення Довготривалого тренінгового курсу (ДТТК) для молодіжних тренерів з питань освіти з прав людини та освіти для демократичного громадянства.

23.10.2019 10:00-14:00 участь в ініційованому Ассоціацією фермерів і приватних землевласників України, ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАНУ», Редакцією часопису «Наша віра» Круглому столі «Убережемо сільськогосподарські землі в руках сьогоднішніх і майбутніх українських хліборобів» (Інститут економіки та прогнозування НАН України, м. Київ, вул. П. Мирного, 26).

22-25.10.2019 експертна участь в XXIV Міжнародній виставці «БЕЗПЕКА 2019», зокрема в першій спеціалізованій конференції «АГРОбезпека 2019». Ознайомлення з новітніми науково-технічними розробками, оглянутими на виставці, і з пропозиціями щодо їх використання надає безцінний інструментарій для впровадження в територіальній громаді – з розвитку і реалізації творчого потенціалу громадян, втілення їх сміливих ідей щодо забезпечення безпеки особистої, колективної, суспільної. У виставці взяли участь більше 100 компаній з України, Німеччини, Ізраїля, Італії, Польщі, Латвії продемонстрували новітні розробки, обладнання та інноваційні рішення у сфері технічних систем та засобів безпеки, систем і технічних засобів відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю доступу, охорони периметра, банківської та інформаційної безпеки, антитерористичного та оглядового обладнання, ІТ-обладнання, обмундирування та екіпірування, безпеки на транспорті (Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Київська обл. Житомирська траса М-06).

23.10.2019 18:00-20:00 участь у майстер-класі «Юридичні тексти», спікер Діма Гадомський, головний редактор Спілки мертвих юристів, організованому Асоціацією правників України (м. Київ, вул. Хрещатик, 6, оф. 2, пов. 2).

14-15.11.2019 експертна участь в організованому Міністерством культури, молоді та спорту України ІІІ Міжнародному форумі «Креативна Україна» – платформі для політико-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері креативних індустрій задля розробки оптимальних шляхів формування креативної економіки в Україні, що заснована на інноваціях, таланті, творчості. Ціль заходу — напрацювати варіанти державних політик у сфері культури і креативних індустрій, що використовують цифрові технології як інструмент надання рівного доступу до культури, заохочення розмаїття форм творчого самовираження, генерації високої доданої вартості креативного продукту http://creativeukraine.org.ua/uk/ (ArtHall D12, м. Київ, вул. Десятинна 12).

18-24.11.2019 громадянсько-правова протидія замаху мешканців будинків по вул. Першотравнева на самовільне приєднання до прокладеної та облаштованої у 2016 році водопровідної мережі вздовж вул. Небесної Сотні в межах Кооперативного проекту «Забезпечення права мешканців будинків №№ 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 по вул. Небесної Сотні на гідні та безпечні умови життя шляхом прокладення та облаштування водопроводу і приєднання їхніх помешкань до централізованих систем водопостачання м. Христинівка», організованого ГПО «Христинівчани».

04.12.2019 9:00-17:00 участь у Міжнародній екологічній конференції «Свідомий бізнес 2.0» – платформа для розвитку «зеленого» бізнесу та місце для обміну практичними кейсами, як побудувати екологічний бізнес на переробці сміття, де в режимі реального часу знайомляться відповідальні бізнес-проекти та інвестори, які прагнуть заробляти гроші та бачити реальний позитивний вплив на екологію і громаду. Ми впевнені, що прибутковий успішний бізнес має бути відповідальним до природи та суспільства. І спікери це доводять власним прикладом! (Інноваційний парк UNIT.city, м. Київ, вул. Дорогожицька, 3).

05.12.2019 9:00-17:00 експертна участь в організованому Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» 8 Форумі розвитку громадянського суспільства – 2019: Нетворкінг. Знання. Натхнення. Cтавайте сильнішими, впливовішими, спроможнішими! (НСК «Олімпійський», м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55).

06.12.2019 9:00-17:00 експертна участь у фасилітованій лабораторії (thinkshop) дизайну потенційних сценаріїв майбутнього громадянського суспільства України та моделювання сценаріїв впливу на нього (НСК «Олімпійський», м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55).

19.12.2019 11:00-14:00 участь в круглому столі на тему: «Чи підвищить впровадження стандартів НАТО в ЗСУ обороноздатність України?», організованому Інститутом Горшеніна, за участі: Міністра оборони України Андрія Загороднюка, глави Представництва НАТО в Україні Александера Віннікова (Інститут Горшеніна, м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б (вхід в арку з боку Михайлівського провулку)).

Надана правова допомога 89 людям.

Голова Правління О.В. Олійник

Теги поточного запису:

Тут Ви можете написати коментар

*

Увага: всі коментарі проходять модерацію.