Наша організація

Наша місія: об’єднання правників з громадянами Христинівщини та іншими заінтересованими людьми для сприяння втіленню принципу верховенства права в територіальній громаді, розбудові громадянського суспільства та правової держави, розвитку правничої професії, правової культури та правосвідомості суб’єктів права, задоволення та захисту прав і спільних інтересів членів організації, а також сприяння їхній гармонійній життєдіяльності.
 • Твори ВІЗІЮ для України...

  Круглий стіл “Ціннісні орієнтири для українців” в рамках проекту “Візія для України” З закликом “Твори ВІЗІЮ для України” Центр Політичних Студій та Аналітики за підтримки Благодійного фонду ім. Богдана Гаврилишина провів круглий стіл в стінах національного Університету  “Києво-Могилянська академія”.   Куди може прийти країна, яка не має бачення власного...

  Читати далі »
 • Громадські ради в Україні...

  До Вашої уваги: Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України повідомляє, про результати аналізу Секретаріатом Кабінету Міністрів інформації органів виконавчої влади, що надійшла на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25 червня 2012 р. № 26372/0/1-12 (щодо невідкладного формування громадських рад при...

  Читати далі »
 • Річниця ГР МНС України...

  Річниця Громадької ради при МНС України   Рівно рік тому, 8 липня 2011 року, розпочала роботу Громадська рада при Міністерстві надзвичайних ситуацій України. До її складу ввійшов і представник ГПО “Христинівчани”. А саме Олійник Юлія, яка з самого початку активно долучилася до роботи ради і була обрана прес-секретарем. Саме завдяки Юлії, Громадська рада має...

  Читати далі »
 • ГР при МЗС новини у липні...

  Ростислав Томенчук про новини з Громадської ради при МЗС З липня 2012 року відбулася зустріч членів Громадської ради при МЗС і національної платформи “Східного партнерства” з керівником В. Ченцовим, та двома іншими працівниками департаменту ЄС  МЗС України. Збиралися для обговорення можливої співпраці усіх трьох сторін, а саме: -       участь МЗС у відкритому...

  Читати далі »
 • 28 червня – день Конституції Україн...

  Круглий стіл Асоціації правників України: «Принцип верховенства права у діяльності вищих судових органів України: людина-правник-суспільство» «Не просіть у  Бога того, що може дати конституція»  Томас Джеферсон (третій Президент США, 1801-1809)   Під таким гаслом 26 червня у Києві відбувся уникальний захід до Дня Конституції України. Ініціатором та співорганізатором...

  Читати далі »

Звіт про діяльність у 2010 році

08.09.2015 Рубрика: ЗВІТИ Коментарів немає »

ЗВІТ

про результати діяльності Громадської правозахисної організації „Христинівчани” в 2010 році

 

18.11.2010 співзасновники ГПО „Христинівчани” взяли участь у ІІІ-му ярмарку інституційного розвитку, який проведено ресурсним центром ГУРТ в рамках програми „Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується PACT Inc в Україні завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Під час Ярмарку його учасники мали змогу знайти однодумців і налагодити нові зв’язки для партнерств, поділитися досвідом, зокрема правозахисним, та отримати доступ до знань експертів, нових тренінгові послуги в сфері забезпечення громадянського суспільства.

За активну участь в громадянських заходах представники ГПО „Христинівчани” отримали від організаторів Ярмарку письмову подяку.

 

23.11.2010 представники організації стали учасниками міжнародного Круглого столу: „Права дитини”, в рамках проведення в Київському палаці дітей та юнацтва Тижня захисту прав дитини „Ти теж маєш право!”. Тиждень захисту прав дитини проходив за сприяння Французького культурного центру у співпраці з ЮНІСЕФ та Міністерства сім’ї, молоді та спорту та присвячений 21-ї річниці підписання Конвенції ООН про права дитини.

 

06-10.12.2010 участь разом із Христинівським районним управлінням юстиції Черкаської області у Всеукраїнському Тижні права, шляхом проведення правоосвітніх виступів перед школярами, депутатами та працівниками сільськогосподарських підприємств Христинівського району, участі в правничих диспутах за „круглим столом”.

 

07-10.12.2010 ГПО „Христинівчани” спільно з Христинівським райуправлінням юстиції Черкаської області, Відділом освіти Христинівської райдержадміністрації Черкаської області за сприяння Французького культурного центру оголошено та організовано проведення Творчого конкурсу „Як я бачу право та права дитини”, присвячений 20-й річниці ратифікації Україною конвенції про права дитини.

 

16.12.2010 участь у Всеукраїнській конференції „Національна система доброчесності в Україні: результати оцінювання”, організованій Творчим об’єднанням „ТОРО”, Лабораторією законодавчих ініціатив, Контактною групою в Україні Transparency International. В рамках заходу напрацьовано план першочергових дій, спрямованих на підвищення прозорості, підзвітності та доброчесності в основних інститутах державного та недержавного сектору, посилення їх ролі у протидії корупції.

 

16.12.2010 у малій залі засідань Будинку рад відбувся семінар за участю представників всіх фондів соціального страхування, учасником якого став представник   ГПО „Христинівчани” Мірошечкін В.В. Метою семінару було інформування відповідальних осіб підприємств, організацій та фізичних осіб – підприємців, які роблять відрахування до вищевказаних фондів, про зміни в алгоритмі сплати даних платежів у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України, зокрема, щодо сплати єдиного соціального внеску.

 

20.12.2010 участь у семінарі: „Створення та налагодження роботи громадських рад”, проведеному Партнерством інститутів громадянського суспільства на підтримку громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

25.12.2010 за ініціативи ГПО „Христинівчани” спільно з Христинівською райдержадміністрацією, Христинівським райуправлінням юстиції Черкаської області та постійною комісією Христинівської райради з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування проведено конференцію: „Стале та послідовне досягнення аграрним бізнесом економічної незалежності від державних дотацій та субсидій, та перетворення сільського господарства України у впливовий фактор існування світової спільноти”.

 

28.12.2010 у малій залі засідань Будинку рад представник ГПО „Христинівчани” спільно з керівниками Христинівського відділення Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Христинівської райдержадміністрації, райсанепідемстанції, районного управління праці та соціального захисту населення  взяв участь у конференції: „Координація профілактичної роботи та пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці на підприємствах району у 2011”.

 Голова Правління  О.В. Олійник

Теги поточного запису:

Тут Ви можете написати коментар

*

Увага: всі коментарі проходять модерацію.